Ambasada

Jeżeli lubisz wspaniałą zabawę, rywalizacje i sportowe emocje, albo po porstu masz ochotę się rozerwać - dobrze trafiłeś!

Staramy się stworzyć dla Ciebie najlepszy klimat do zabawy.

Oferujemy szeroką gamę atracji, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas możesz w jednym miejscu zagrać w kręgle, bilard, zatańczyć na dyskotece lub skosztować najlepszych alkoholi w jednym z czterech barów. Zapewniamy świetną atmosferę oraz przyjazną obsługę, na którą zawsze możesz liczyć. Dla Ciebie 1500m2 powierzchni wypełnionej klimatem żywiołowej zabawy.

Przyjdź i sprawdź, na co nas stać, i pokaż na co stać Ciebie!

 • Najwyborniejsze alkohole

  W naszym asortymencie oferujemy szeroką gamę wybornych trunków oraz alkoholi. Nasze bary zapewniają wysoką jakość obsługi w tym zakresie.
 • Imprezy muzyczne

  Muzyka jest fundamentem całej imprezy. W naszym klubie odbywają się niezapomniane dyskoteki, przedsięwzięcia muzyczne i nie tylko.
 • Bilard, Kregle

  Klub Ambasada oferuje również atrakcyjne oferty w zakresie billarda i kręgli. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat usług.

Regulamin Ambasada

 

§1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Klub Ambasada znajduje się w Żorach ul. Boryńska, 44-240 i reprezentowany jest wyłącznie przez Kierownictwo Klubu.

2. Jedyną oficjalną stroną klubu Ambasada jest strona ambasadaclub.pl .Właściciel klubu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie informacje zamieszczone na innych stronach internetowych.

3. Gość klubu, będący uczestnikiem imprezy, automatycznie akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu oraz wyraża zgodę na wykonywanie i rozpowszechnianie zdjęć fotograficznych oraz filmów z jego udziałem. Osoby biorące udział w imprezie wyrażają zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie ich wizerunku, zarejestrowanego podczas imprezy w klubie dla celów marketingowych.

4. W klubie obowiązuje zakaz palenia tytoniu, z wyłączeniem oznakowanej i przystosowanej do tego palarni.

 

§2

GODZINY OTWARCIA KLUBU, OPŁATY ZA WSTĘP I REZERWACJE

 

1. Klub czynny jest w każdy dzień tygdonia. Niedziela 14.00-24.00 , Poniedziałek - Czwartek 14.00-24.00 , Piątek - Sobota 14.00-5.00. W godzinach wcześniejszych na terenie Klubu może przebywać jedynie obsługa oraz osoby upoważnione przez Kierownictwo Klubu.

2. Godzina zamknięcia Klubu w piątki i soboty ustalana jest przez Kierownictwo - stosownie do okoliczności i trwających wydarzeń.

3. Wstęp do klubu jest bezpłatny, z wyłączeniem imprez, które na stronie internetowej klubu oznaczone są jako imprezy z wstępem płatnym.

4. Opłata pobierana jest tylko i wyłącznie przez wyznaczonego selekcjonera.

5. Opłata za wejście do klubu nie podlega negocjacjom i nie jest ona zwracana w przypadku wychodzenia z klubu.

6. Rezerwacje obowiązują do godz. 23:00. Klub zastrzega sobie prawo zmiany nr stolika lub loży. Osoby, które do wyznaczonej godziny nie zgłoszą się po odbiór rezerwacji u obsługi klubu tracą rezerwację miejsca

 

§3

OSOBY UPRAWNIONE DO WSTĘPU DO KLUBU

 

1. Prawo wstępu do Klubu: W piątki i soboty - osoby powyżej 18-go roku życia, posiadające dowód tożsamości potwierdzający wiek. W uzasadnionych przypadkach obsługa Klubu może poprosić Gości o wylegitymowanie się dokumentem potwierdzającym wiek.

2. Klub zastrzega sobie PRAWO SELEKCJI GOŚCI. Obsługa Klubu może odmówić wstępu do Klubu każdej osobie bez podania przyczyny.

3. ZAKAZ WSTĘPU będzie stosowany szczególnie w stosunku do: • Osób łamiących postanowienia niniejszego regulaminu, • Osób zachowujących się niezgodnie z ogólnie przyjętymi normami społecznymi, • Osób posiadających nieodpowiedni ubiór, do którego należą między innymi: strój sportowy (dres, bluza z kapturem, czapka), • Osób agresywnych w wyglądzie i zachowaniu, których obecność może stworzyć sytuacje niebezpieczne dla innych osób przebywających w Klubie, • Osób nietrzeźwych w stopniu znacznym, • Osób pod wpływem działania narkotyków lub substancji odurzających

 

§4

SZATNIA

 

1. Szatnia jest obowiązkowa.

2. Opłata za przechowanie jednej sztuki odzieży należącej do Gościa Klubu wynosi 1 PLN.

3. Zgubienie numerka z szatni należy niezwłocznie zgłosić obsłudze Klubu. Wydanie pozostawionych rzeczy w szatni odbędzie się po opuszczeniu Klubu przez wszystkie osoby lub w dniu następnym, w godzinach wskazanych przez obsługę Klubu. Opłata za zgubienie numerka z szatni wynosi 10 PLN.

Klub nie prowadzi depozytu rzeczy wartościowych w szatni i nie bierze tym samym odpowiedzialności za pozostawione w szatni rzeczy wartościowe, dokumenty, sprzęt elektroniczny, karty płatnicze itd.

 

§5

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

 

1. Klub prowadzi politykę bezpieczeństwa polegającą na monitoringu Klubu przy pomocy kamer przemysłowych.

2. Na terenie należącym do Klubu ochronę fizyczną sprawują pracownicy ochrony, zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa w obiekcie oraz zabezpieczenia jego mienia i przebywających w nim Gości oraz pracowników.

3. Osoby przebywające w Klubie są zobowiązane zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu swojemu oraz osób trzecich.

4. Pracownicy ochrony mają prawo do sprawdzenia zawartości odzieży i wnoszonych na teren Klubu przedmiotów.

5. Osoby przebywające w Klubie są zobowiązane do bezwzględnego zastosowania się do wskazań i poleceń Ochrony oraz obsługi Klubu, w szczególności w sytuacjach zagrożenia przeciwpożarowego.

6. Osobom wchodzącym do Klubu i przebywającym w Klubie ZABRANIA SIĘ: wnoszenia do Klubu jedzenia oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych, wnoszenia do Klubu środków odurzających i narkotyków, posiadania i wnoszenia do Klubu broni oraz materiałów wybuchowych, wchodzenia do pomieszczeń i miejsc, które są przeznaczone tylko dla osób pracujących w Klubie – Only Staff dokonywania jakichkolwiek zachowań noszących znamiona handlu, akwizycji, promocji i reklamy oraz zbiórek pieniężnych bez zgody Właściciela Klubu, wykonywania zdjęć osobom przebywającym w Klubie bez ich zgody, rzucania jakimikolwiek przedmiotami, użytkowania wyposażenia Klubu niezgodnie z jego przeznaczeniem – w szczególności wchodzenia na pufy, hokery, stoliki, blaty barowe oraz obicia kanap, za sprzęt Dj-a. wychodzenia poza teren Klubu z pojemnikami szklanymi (szklanki, kufle, kieliszki itp.) będącymi własnością Klubu,

7. Osoby nieprzestrzegające powyższych zakazów i niestosujące się do poleceń obsługi zostaną niezwłocznie usunięte z terenu Klubu.

8. Obsługa zastrzega sobie prawo usuwania szklanek i butelek pozostawionych w miejscach, gdzie mogą one stanowić zagrożenie dla innych osób.

9. Obsługa Klubu może odmówić podania alkoholu osobie nietrzeźwej.

10. W przypadku łamania prawa, regulaminu Klubu lub niszczenia mienia klubu, pracownicy są uprawieni do podjęcia decyzji o opuszczeniu przez gościa terenu Klubu, zastosowania siły fizycznej lub zatrzymanie osoby podejrzanej o drastyczne łamanie prawa do czasu przyjazdu Policji

 

 

§6

ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA I KARNA

 

1. Za zniszczenia wyposażenia Klubu, osoby, które się tego dopuściły, ponoszą odpowiedzialność materialną i karną.

2. Każdorazowe wykroczenie o znamionach przestępstwa i aktów wandalizmu zgłaszane będzie Policji. Jednocześnie w przypadku tych osób będzie miał zastosowanie zakaz wstępu do Klubu.

3. Spory w sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie rozstrzyga Kierownictwo Klubu.

4. Klub nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na mieniu lub na osobie w godzinach otwarcia Klubu, w tym na terenie przyległym do Klubu.

 

WEJŚCIE DO KLUBU JEST JEZNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU

DJ

 • Novika

  Novika - jedna z najaktywniejszych postaci na mlodej scenie muzycznej. Wokalistka, dj, producent, radiowiec, dziennikarz. Znana ze współpracy z grupa Futro, Smolikiem, Fiszem, Vienio & Pele, Adamusem i innymi. Zapis tych kolaboracji ukazały siła płycie "Feat. Novika" (Sissy, 2004).

 • DJ Glasse

  Łukasz Glasser szerzej znany jako Glasse swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 1996r. Zaledwie kilka miesięcy później zadebiutował przed półtoratysięczną publicznością u boku szefa wytwórni Positiva, Kevina Williamsona w warszawskim klubie Planeta.

Kolejni znani

 • MICHAŁ KOTERSKI

  znany też jako Misiek Koterski. Aktor-amator i prezenter telewizyjny, showman, satyryk i felietonista. Syn reżysera Marka Koterskiego. Znakiem szczególnym tego aktora jest styl gry – artysta nazywa to po prostu "byciem takim, jakim się jest na co dzień". Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, podczas której czytał blogi.

 • ŁOWCY B

  Kabaret Łowcy.B to na polskiej scenie kabaretowej wyjątkowe zjawisko. Ich skecze, to pomieszanie absurdu z terapią nerwic, a wszystko w atmosferze radosnej nieprzewidywalności. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza. Kabaret Łowcy.B powstał w 2002 roku w Cieszynie.

 • MARYSIA SADOWSKA

  arysia związana jest z muzyka od zawsze... Jako dziecko znana była szerokiej publiczności z niezwykle popularnego programu TECZOWY MUSIC BOX. Pierwsza solowa płytę nagrała mając 14 lat, kolejna trzy lata później.

Inne

 • Bilard

 • Kręgle

 • Bar

  Copyright © 2022